GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

VIAGPS CARDINALE WM2003SE

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
serialmad1
GPS pocetnik

Pridružio: 14 Mar 2008

PorukaPoslao: Sub Mar 15, 2008 5:43 pm    Naslov: VIAGPS CARDINALE WM2003SE Odgovoriti sa citatom

Tražio sam svugdje pa sam naišao na ovaj forum ...uglavnom tražim pomoć ako je moguće.

Imam mio 168 2003se ....a od programa radi IGO 2006 i 8-mica isto i mio map ... kao i Garmin XT i ViaGPS 1.5 .....

Ali mene interesira Cardinale 2.0 ili 2.3 .... E sad 2.0 ukljućim radi ali nema GPS signala nađe gps com port baud i sve je to ok ali ne nemože naći signal(tražim gps signal vozim se pola sata i još uvjek isto).....a kod verzije 2.3 nađe gps ...nađe signal izračuna rutu ali kad kreneš smrzne i prekine program... Znam da bi trebalo imati 5 ili 6 ali sam i vidio sam da je Danijel na ES rekao da može i na 2003 ali da treba dodati neke fajlove.

A i ti si spomenuo da verzija sa torenta nije potpuna pa bih te zamolio za pomoć.....uglavnom sve radi ali na toj 2.0 verziji uvjek stoji čekam na GPS signal ...
I tu je sad pitanje može li i dali mi netko može pomoći u tom pravcu..

Puno hvala..
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
gorandz
3 satelita

Pridružio: 09 Mar 2007

PorukaPoslao: Sre Apr 09, 2008 2:35 pm    Naslov: cardinale 2.3 Odgovoriti sa citatom

Pojavio se jedan veoma povoljan uredjaj u prodaji koji koristi ovaj program.Ima li mapa za njega.Naime uz uredja dolazi Srbija i glavni putevi EU a meni trebaju gradovi EU ili cela evropa sa gradovima.Ako neko ima ideju gde to da nadjem neka posalje na pm
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu