GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

otkljucavanje pna uredjaja

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
colemimi
GPS pocetnik

Pridružio: 18 Feb 2016

PorukaPoslao: Čet Feb 18, 2016 4:51 pm    Naslov: otkljucavanje pna uredjaja Odgovoriti sa citatom

pre tri godine sam skinu sa interneta dva zipovana programa mislim da se
su se zvala shel i supershell .Pomocu njh sam otkljucao puno navigacija sd karticom. kad se otvore iz zip foldera prekopiraju se na sd karticu bez ikakvog menjanja i ubace u navigaciju. jedan je imao sliku neku u pzadinu i na sredini tri ili cetiri prazna foldera. Posto mi je crko kompjuter i posle bezuspesnog desetodnevnog traganja po internetu nisam nista nasao PA MOLIM SVE KOJI ZNAJU NESTO O OVIM PROGRAMIMA DA MI KAZU KAKO SE TACNO ZOVU, GDE MOGU DA IH PREUZMEM ILI AKO NEKO IMA KOD KUCE DA MI POSALJE MEILOM. UNAPRED HVALA
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu