GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

BECKER Traffic Assist Highspeed II

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
corba
3 satelita

Pridružio: 19 Jun 2009

PorukaPoslao: Ned Avg 02, 2009 4:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

a jel postoji nacin da se uredjaj poveze na racunar
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
corba
3 satelita

Pridružio: 19 Jun 2009

PorukaPoslao: Ned Avg 02, 2009 7:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

i jel bi mogao neko da mi kaze da li je moguce izmeniti u ovom uredjaju aj fajl pa da troklikom na dugme becker umesto explorera otvori igo sa kartice.....ja sam pokusao da samo dobacim ono explorer = storage card\igo\igo.exe, ali otvori ponovo explorer
Nazad na vrh
Sasa86
GPS pocetnik

Pridružio: 05 Feb 2010

PorukaPoslao: Pet Feb 05, 2010 4:07 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Zdravo , ja sam Saša iz Beograda, i hteo bih da zamolim za malu pomoć ili savet , a vezano je za Becker gps uredjaj.
Kupio sam polovan Becker Traffic Assist Highspeed 7934 gps uredjaj, ali uz njega nisam dobio ni njegov USB kabl niti njegov disk koji ide uz njega . USB kabal sam nabavio, ali neznam kako bih i gde mogao da nabavim taj disk??? Pa me zanima znali neko kako da dodjem do njega...

Sam uredjaj radi bez problema, ali su mu jako loše uradjene mape za Srbiju,BIH i Crnu Goru, koliko sam uspeo da primetim,a u njemu su ubacene mape od 2007. godine.
Pa me zanima na koji način mogu da ubacim novije mape??? , a problem mi je i taj što mi PC neprepoznaje ovaj uređaj kad ga priključim na USB,samo mi javi: USB Device Not Recognized, pa neznam kako uopšte mogu da pristupim tom uredjaju????

Probao sam da ga prepoznam preko Microsoft ActiveSync 3.8 i 4.5 , ali neuspešno. Crying or Very sad

Ako neko ima ideju kako da prepoznam ovaj uredjaj na PC-u i preko kog programa, bio bih mu zahvalan , pa ako bi to uspeo da rešim, onda bih pokusao sa tim ubacivanjem novijih mapa u njega.

Ja vam se mnogo zahvaljujem unapred i nadam se da ce bar neko dati odgovor ili bar ideju kako to da resim.
Very Happy [/b]
Nazad na vrh
barsa10
bez GPS fix-a

Pridružio: 24 Jan 2010

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2010 8:22 pm    Naslov: becker Odgovoriti sa citatom

drug mislim da bi ti bilo dobro da prvo skineš microsoft activesync 4.5 sa njim ti ide povezivanje sa kompom odnosno između kompa i uređaja...i preko tog programa se sve radnje izvšavaju...tj tek tada ćeš imati pristup svome pna.
u my kompjuter imaćeš izgled mobitela(alat)...
pošto kažeš da si kupio polovan možda bi ti dobro bilo da na njega onda staviš igo8 jer perfektno radi na njemu..garmin nisam probao ali znam da i on može na njega....
Nazad na vrh
varicak
7 satelita

Pridružio: 28 Jul 2009

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2010 11:02 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kako sam ja povezao Becker Z99 na komp?! Iskljucio sam uredjaj skroz, znaci ne u sleep mode nego totalo (drzis Becker dugme nekoliko sekundi, dok se sasvim ne ugasi). Onda sam ga povezao preko USB na komp i ukljucio ga ponovo. Pojavio mi se u win.expl. novi prozor sa Becker memorijom i to je to, uredjaj je povezan.
Nazad na vrh
mhavran
12 satelita

Pridružio: 17 Apr 2009

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2010 11:12 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pošto nemaš orginalni CD probaj preko oficijalnog sajta da ga vratiš na originalno stanje. Verovatno, kada si ga uzeo plovan neko je već čačkao po njemu. Da bi sa oficijalnog sajta preuzeo orginal ''system software'' popuni ovde: https://dl.becker.de/register/register.aspx?lang=enGB&type=7934 i skini software. A posle eksperimentiši kao SVETA koji je i postavio ovu temu. Wink

Poslednji izmenio mhavran dana Uto Feb 09, 2010 7:16 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
mhavran
12 satelita

Pridružio: 17 Apr 2009

PorukaPoslao: Pon Feb 08, 2010 11:29 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@ Varicak : da li si menjao softwer verziju ili imaš još onu staru(8.3.1.70118) sa kojom si imao problema??????????? Pošto ja moj Becker 7928 sa tom verzijom još nisam uspeo da spojim sa PC-jem preko USB-a. Sa orginal verzijom je radilo OK.
Nazad na vrh
djapeks
GPS pocetnik

Pridružio: 15 Mar 2010

PorukaPoslao: Pon Mar 15, 2010 11:37 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

imam problem sa becker-om 7988,ne mogu da napravim novi folder u storage card. Ako znate kako to da uradim kazite...unapred hvala
Nazad na vrh
mlgagi
bez GPS fix-a

Pridružio: 30 Dec 2009

PorukaPoslao: Ned Mar 28, 2010 11:25 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

imam problem sa beckerom 7934, naime pokusao sam da mu ubacim miomap 3.3, tj da mu promenim originalni mnav folder sa ovim mojim, ali u pola kopiranja mi je blokirao i sada kad ga upalim na ekranu stoji samo logo, ima li mu pomoci i na koji nacin da vratim sve na fabricko stanje....
Nazad na vrh
Ekolab
12 satelita

Pridružio: 27 Mar 2008

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 11:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Imas ali veoma tesko, tim beckerima puca Resident Flash dok kazes keks, tako da kada se radi sa njim veoma oprezno, samo da se malo upisuje na sam flash, mora sve da ide na karticu Smile
mlgagi
bez GPS fix-a

Pridružio: 30 Dec 2009

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 8:59 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

znaci nema mu pomoci, da li da ga nosim u servis ili ako neko moze da mi objasni kako da pokusam da mu vratim originalni softver ili instaliram ubacim neki drugi
Nazad na vrh
varicak
7 satelita

Pridružio: 28 Jul 2009

PorukaPoslao: Pon Mar 29, 2010 9:48 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

mhavran ::
@ Varicak : da li si menjao softwer verziju ili imaš još onu staru(8.3.1.70118) sa kojom si imao problema??????????? Pošto ja moj Becker 7928 sa tom verzijom još nisam uspeo da spojim sa PC-jem preko USB-a. Sa orginal verzijom je radilo OK.

Ne, ne, ništa nisam menjao. To je SW koji je bio na njemu.
Nazad na vrh
zdim
GPS pocetnik

Pridružio: 20 Maj 2010

PorukaPoslao: Pet Maj 21, 2010 2:50 pm    Naslov: Mio Map 3.3 na Becker 7934 Odgovoriti sa citatom

NAJJEDNOSTAVNIJI NAČIN ZA INSTALACIJU NA BECKER 7934:
Postupak je jednostavan, ne treba nikakav unlock uređaja.

Skinite sa neta Mio Map 3.3 for Becker. Povežite uređaj sa kompjuterom, MNAV folder na My flash disku preimenujte u MNAV 1 ili ga obrišite i beckupujte. Napraviti novi folder MNAV i u njega postaviti Mio Map.
Mape idu u folder maps na SD kartici (mape su site za Igo 6 i Mio Map 3.3).
Da bi sve stalo na My flash disk obrisati sve nepotrebne jezike u folderu Lang.
Resetovatiuređaj i trebalo da sve proradi iz prve.
Nazad na vrh
KOmar
GPS pocetnik

Pridružio: 30 Apr 2011

PorukaPoslao: Sub Apr 30, 2011 11:31 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pozdrav!
Ispricavam se sto ovako uljecem na forum sa prvim postom Embarassed

Pratio sam upustva sa ovog foruma i uspjeo sam instalirati na Becker 7934 MioMap 3.3 i sve radi perfektno.

Jedino me muci sto u MioMap nema Hrvatskog , Srbskog ili Bih language i voice a googlam vec par dana i trazim TTS za MioMap i nemogu nista naci svi linkovi su istekli, na Mio stranici takodjer nesto ne radi kad se pokusa skinuti dodatni jezik...

Ako bi neko mogo uploadat sa svog uredjaja te filove, bio bi zahvalan!

LP
Marko
Nazad na vrh
michea
GPS pocetnik

Pridružio: 01 Apr 2011

PorukaPoslao: Uto Maj 03, 2011 3:39 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da li moze neko da mi pomogne oko mog problema..
Dakle, imam becker 7934 i ubacim miomap v3.3 u MNAV folderu medjutim kada upalim uredjaj i kada startujem navigaciju miomap mi se ukoci na ekranu i ne mogu nista da uradim vec samo da ga ugasim na dugme.
Da li je problem u verziji miomapa koji sam skinuo... ili sta je vec??
Svaki komentar bice mi od pomoci...
hvala
p.s

Na SD kartici normalno napravim folder "maps" i tu iskopiram mape za miomap koje sam skinuo sa neta, tako da se nadam da tu ne gresim.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji Sva vremena su GMT + 2 sata
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeci
Strana 5 od 7

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu