GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

IGo primo - problem sa gašenjem

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
atomislav1
GPS pocetnik

Pridružio: 21 Sep 2009

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 6:58 pm    Naslov: IGo primo - problem sa gašenjem Odgovoriti sa citatom

Unapred se izvinjavam ako je o ovome već negde pisano, nisam mogao da nađem. Naime, imam problem sa svim verzijama IGo Primo koje sam instalirao na Prestigio Roadscout 4110. Prilikom gašenja programa, a potom i uređaja, ne mogu da upalim više navigaciju osim preko dugmeta za reset. Ima li ovome leka?
Drugo što me zanima - skinuo sam Primo international edition Zervdim, u kome su Favorites označeni zastavom Grčke, što me jako nervira. Šta i gde da promenim da se vrati zvezdica?
Hvala svima unapred na odgovorima.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Spidi
4 satelita

Pridružio: 04 Nov 2011

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 8:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Problem ti je verovatno u sys fajlu kod mene piše ovako

[power]
backlight_status="0"
Nazad na vrh
atomislav1
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Ned Dec 23, 2012 8:56 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kod mene piše
[power]
powermgm_state=0

Da li da promenim i napišem kao kod tebe?

Još nešto: u nekom trenutku povezivanja sa kompjuterom, na neki čudan način mi je iz memorije nestao Mireo! Kada ga sad povežem preko activesync-a u exploreru mi ne pokaže ništa, a kad ga povežem kao usb flash, u memoriji mi pokaže samo 4 neka mala fajla, gotovo nikakve veličine. Ima li leka? Naravno, backup nemam, jer se sve desilo tada kada sam hteo da ga odradim.
Mireo nisam mnogo koristio, ali bi bilo lepo da je opet tu.

Evo probao sam kako si napisao, ništa ne pomaže. U memoriji uređaja sada imam oko 2gb slobodnog prostora, pa će tu verovatno da legne IGo8, a na kartici je primo.
Nazad na vrh
Spidi
4 satelita

PorukaPoslao: Pon Dec 24, 2012 6:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ti si tu napravio malo veći problem izgleda sa tim brisanjem.Najbolje da kreneš iz početka pa korak po korak.Prelistaj malo forum da vidiš kako se radi i nadam se da neće biti problema
Nazad na vrh
atomislav1
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Pon Dec 24, 2012 7:40 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ma kad mi je na kartici IGo8 on se normalno ponaša, tj. kada ugasim njega, baterija dugo ostaje na nivou na kom je bila pre gašenja. Nema veze, sada kad ugasim Primo, jednom resetujem gps i posle ga ugasim, tako ostaje napunjen.
Nazad na vrh
Spidi
4 satelita

PorukaPoslao: Uto Dec 25, 2012 10:35 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Uvek kad ubaciš novi program i treba da resetuješ uređaj.Jer tek onda on pokrene novi program sa njegovim podešavanjima.
Nazad na vrh
coyotns
GPS pocetnik

Pridružio: 02 Jan 2012

PorukaPoslao: Sre Apr 10, 2013 9:19 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da ne bi otvarao novu temu pitanje ću postaviti ovde.

U pitanju je "Bear" navigacija,inastaliran je IGO Primo.
Prilikom izlaska iz navigacionog programa uređaj se restartuje a ponekad i ugasi.Ovo se u početku nije dešavalo,normalno izađe iz navigacije i prikaže se ekran glavnog meni-a.Imali pomoći?
Unapred hvala.
Nazad na vrh
dejanns3
10 satelita

Pridružio: 07 Jul 2010

PorukaPoslao: Sre Apr 10, 2013 12:52 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Vecina Bear navigacija je pocela da pravi probleme u poslednja dva meseca. Sve su radile odlicno do nedavno. Te se gase, gube signal, pa dobiju, pa opet izgube. Na zalost, ne znam zasto. Ako neko zna o cemu se radi, molio bi da napise.
Nazad na vrh
balan
5 satelita

Pridružio: 07 Jan 2011

PorukaPoslao: Sre Apr 10, 2013 6:30 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

"Prilikom izlaska iz navigacionog programa uređaj se restartuje a ponekad i ugasi."

Ja sam imao taj problem zbog licenci a na Wayteq-u kad je software u memoriji a SD kartica izvađena. Izbaci sve licence koje nisu neophodne pa dodaj jednu po jednu i probaj. Možda nema veze al' nije greška probati.
coyotns
GPS pocetnik

Pridružio: 02 Jan 2012

PorukaPoslao: Čet Apr 11, 2013 12:12 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

I po ovom pitanju sam rešio problem.
Naime u "license"folderu je bila samo jedna licenca koje očigledno nije odgovarala.Pošto i u mobilnom tel.imam instaliran IGO,iskopirao sam iz njega sve licence i prebacio u navigaciju koja je napokon prestala da se restartuje. Very Happy Very Happy
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu