GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Blueberry 2go432

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ivany
GPS pocetnik

Pridružio: 02 Maj 2011

PorukaPoslao: Pon Sep 12, 2011 9:18 pm    Naslov: Blueberry 2go432 Odgovoriti sa citatom

Pomoć. Kako se radi hard reset ovog uredjaja? Blueberry 2go432.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Gasasoft
12 satelita

Pridružio: 13 Maj 2008

PorukaPoslao: Uto Sep 13, 2011 11:20 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Obično treba da ima taster reset koji se aktivira olovčicom ili nekom iglom. Retki su uređaji koji ga nemaju, ali ako je to slučaj na tom Blueberryju ( ne sećam se) onda probaj da zadržiš taster za isključenje 3-5 sek i posle isključivanja uređaja.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
ivany
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Uto Sep 13, 2011 2:19 pm    Naslov: Blueberry 2go432 Odgovoriti sa citatom

Postoji na uredjaju dugme za ukljucivanje i postoji dugme za reset. Ali taj reset vrati podatke IGO na fabricke. Meni treba hard reset (reset kompletnog uredjaja) posto uredjaj uopste nemoze da se pokrene. Kad se ukljuci samo stoji logo "Blueberry 2go 432" i nista vise. Nema pristupa ni WINCE6. Kad se spoji sa racunarom vide se podaci na kartici ali na memoriji uredjaja nema nista.
Nazad na vrh
Gasasoft
12 satelita

Pridružio: 13 Maj 2008

PorukaPoslao: Uto Sep 13, 2011 11:31 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Tu ti reset neće pomoći. Moraš da uradiš flash firmwarea, a to nisam siguran kako baš ide za tvoj uređaj. Verovatno da ima nešto, ali treba tražiti.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
caki883
GPS pocetnik

Pridružio: 29 Sep 2011

PorukaPoslao: Čet Sep 29, 2011 4:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Da li neko zna koja baterija ide u pomenuti uredjaj? (crkla je )
ima li uopste da se kupi negde?
Nazad na vrh
ivany
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Sub Okt 08, 2011 6:32 pm    Naslov: Blueberry 432 Odgovoriti sa citatom

Dali neko moze da mi posalje na mail, sve sto se nalazi na flash memoriji ovog uredjaja. NE SA KARTICE. Trebalo bi da je to nekoliko fajlova za pokretanje sistema. Hvala
Nazad na vrh
dadokv
GPS pocetnik

Pridružio: 20 Apr 2011

PorukaPoslao: Pon Mar 18, 2019 9:48 am    Naslov: Blubrrx 747 Odgovoriti sa citatom

Isti problem imam i ja samo stoji logo zaledjen mada se čuje kas stisnem po ekranu ako neko zna a ako ne zna boze moj😀
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu