GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

POMOC!!! FALK MAPE!!!

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Razne mape
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
petko1308
GPS pocetnik

Pridružio: 12 Sep 2011

PorukaPoslao: Pon Sep 12, 2011 8:25 pm    Naslov: POMOC!!! FALK MAPE!!! Odgovoriti sa citatom

Imam jedan problem, ubacio sam preko 4 mapa srbije u Falk navigator f-serije, a on idelje ne prepoznaje mapu...
Da li neko ima mapu da mi posalje?
U folderu gde su mi mape koje vidi npr Austrija, Nemacka su fajlovi dat i psf.
Da li i kako mogu da instaliram neki grugi softwer na njemu npr. iGO i kako?
Samo znam da navigacija ima windows CE platformu.
HVALA
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Gasasoft
12 satelita

Pridružio: 13 Maj 2008

PorukaPoslao: Uto Sep 13, 2011 11:24 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Obzirom da radi pod WinCE operativnim sistemom sigurno da može da se nabudži Igo, ali će to malo teže ići ovako preko foruma, naročito zato što to nije baš čest uređaj na našim prostorima. Preporuka je da odeš do nekog servisa koji se bavi navigacijama i da za male pare završiš posao.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Razne mape Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu