GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

mio c250 problem sa updateom

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
ivan
5 satelita

Pridružio: 15 Avg 2007

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2007 8:43 am    Naslov: mio c250 problem sa updateom Odgovoriti sa citatom

kako se resetuje (brise) mio c250? pokusavam da ga update-ujem sa EEU_update_tool, i proslo je sve sto se tice software-a ali sa mapama imam problem, mislim da nema dovoljno slobodne memorije u sebi...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
petarta
6 satelita

Pridružio: 23 Apr 2007

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2007 9:50 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Kada bi malo cito starije poruke shvatio bi da to nje samo tvoj problem, vec da eneralno mio povezivanjem na server ne radi update za mape vec samo za soft. Ja sam poslao e-mail fabrici i midlim da se odgovor moze protumaciti kao kada kupite uredjaj kupili ste i mape i kraj. Nove se ionako ne razlikuju mnogo!
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
ivan
5 satelita

Pridružio: 15 Avg 2007

PorukaPoslao: Sre Okt 10, 2007 11:03 am    Naslov: ako sam razumeo... Odgovoriti sa citatom

ok...znaci update sw prosao ok... krenuo sam transfer mapa, i to j epokazivalo da radi ok, posle nekog vremena je stalo, nije prijavilo nikakvu gresku. kad pokusam odmah ponovo update sw, tad kaze da nema dovoljno memorije. kad ponovo uradim update sw, opet staje na istom mestu... backup nemam, kako je osposobiti da radi uopste. pali se uredjaj, moze se izbrati settings i mp3, miomap, je zasencen i ne moze se otvoriti... da li je potrebno vratiti mape koje su bile u njemu, da li ce to resiti stvar?

p.s. veruj mi citao sam i ranije postove ali nisam uspeo da nadjem slican problem...
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Yahoo Messenger
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> PNA uredjaji Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu