GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Nav N Go iGO v8.5.12.165600 (SR1 - Oct 26 2010 Becker)

Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
paradoxian
3 satelita

Pridružio: 01 Nov 2010

PorukaPoslao: Sre Mar 09, 2011 9:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pa, ne, nemam: iskreno, nisam se time mnogo zanimao. Probao sam neke skinove za primo 1.1, ali ne i za becker-a. U sustini, becker je vec igo (ovaj poslednji je primo 1.2) sa beckerovim skinom. Cini mi se da je, ako nisi zadovoljan beckerovim skinom, logicnije za tebe da se okrenes primu i odlicnim skinovima za njega.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
mhavran
12 satelita

Pridružio: 17 Apr 2009

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 8:49 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ovih dana sam malo testirao ovaj softwer i nije tako loš . Da kažem, kao i svaki drugi IGO-becker. U odnosu na z302, 215 neznatna razlika bar što može u Srbiji da se koristi , ali je zato manje zahtevan , uređaji lepše rade sa njim. u osnovnom meniju dodato još jedno dugme da je šarenije (novo i poznato odredište nekad je bilo jedno dugme)....U principu je Ok ali..... E sada jedno pitanje ???? Da li je to Primo 1.2 je stvarno diskutabilno. Primo 1.2 datum februar 2011 a ovaj piše da je oktobar 2010 , da li je Primo 1.2 izašao pre u Beckeru nego generički ????? I još nešto Primo 1.2 ima oznaku 9.2.1..... (igo9) a ne 8.5.......... tako da .....

Poslednji izmenio mhavran dana Pet Nov 25, 2011 11:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
nemanja46
5 satelita

Pridružio: 07 Feb 2011

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 9:05 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja koristim ovaj,nije los samo je puno zahtevan...
Nazad na vrh
mhavran
12 satelita

PorukaPoslao: Čet Maj 05, 2011 9:14 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Ja koristim onaj prvi Beckerov 8.3.1.70118 od z201 + joshua skin 1.6.6 gde se dobijaju opcije za JTacho ,Panic button , Kamere kućni brojevi sa strane Tmc je poboljšan i još mnogo opcija skoro kao softwer od 215 ili active talk ali za razliku od njih rutira preko Granice bolje od ova dva pomenuta u različitim kombinacijama mapa. Ovaj samo ubacujem u Beckera preko Miopocket radi testiranja. Posle igranja zamenim karticu i vraćam na stari softwer.Nema tu neke bitne razlike u funkcionalnosti samo su šareniji i napucani kojekakvim opcijama koje i nisu toliko bitne. A ovaj Active transit jel' original ili si ga negde skino na netu???? Ako si skinuo sa neta, koja je oznaka programa???
Nazad na vrh
mhavran
12 satelita

PorukaPoslao: Sre Maj 18, 2011 11:16 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Evo da bude još šarenije skin za Active Talk
http://forum.pocketnavigation.de/forum1000260-becker-skins-und-modifikationen/1160745-skin-fuer-active-43-talk-sr1/?s=10c8866395c8f54d37167d4bd412a1934080fb19
Lako se instalira , samo se prekopira folder ''ui_becker'' u folder ''igo8''. Skin ima i taster za direktan ulazak u windows CE - explorer.

credit: david66 t.j marko99

Poslednji put izmenio mhavran dana Sre Nov 30, 2011 8:49 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh
Toza
5 satelita

Pridružio: 12 Jun 2008

PorukaPoslao: Sre Maj 18, 2011 7:08 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Skin je na Nemačkom, što i ne mora da bude mana.

Preveo sam ga na Engleski i Srpski, ali...

Usput, uskoro ću završiti Branding za ovaj skin.
Nazad na vrh
Marko99
GPS pocetnik

Pridružio: 25 Maj 2011

PorukaPoslao: Sre Maj 25, 2011 3:03 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@ nemanja46

to nije Becker Active 43 Transit, vec je mix od Becker Active 43 Talk, sa data.zip od Transit
ako treba nekome Prevod iz Nemacki na Srbski u Vezi Becker Skin, nek se meni javi, Skin za Becker Active 43 Talk, ja sam ga napravio uz Pomoc @tomic, David66 (to sam ja) na Pocketnavigation Smile

Poslednji put izmenio Marko99 dana Pon Maj 30, 2011 4:53 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh
Marko99
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Pon Maj 30, 2011 12:04 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

kome treba Skin za Becker Active 43 Talk nek se javi meni, sad sam ga preveo na Srbski

Ps. od 05.06.2011 do 12.06.2011 nisam Online, kome treba Link nek se javi elzner ili mhavran

Poslednji izmenio Marko99 dana Ned Jun 05, 2011 10:05 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh
mhavran
12 satelita

PorukaPoslao: Pon Maj 30, 2011 5:11 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Hvala Marko za skin ,
nocheinmal Danke .
Smile
Nazad na vrh
paradoxian
3 satelita

Pridružio: 01 Nov 2010

PorukaPoslao: Sub Jun 04, 2011 2:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

E sada jedno pitanje ???? Da li je to Primo 1.2 je stvarno diskutabilno. Primo 1.2 datum februar 2011 a ovaj piše da je oktobar 2010 , da li je Primo 1.2 izašao pre u Beckeru nego generički ????? I još nešto Primo 1.2 ima oznaku 9.2.1..... (igo9) a ne 8.5.......... tako da .....

izvini, vidim da je odavno ali rekoh ipak da odgovorim. O ovome se dosta pisalo na mobile passion -u i u principu mnogi su sumnjicavi, bas kao i ti. Neko je radio binary comparison itd i nasao fajlove vezane za lokalnu google pretragu, tako da je verovatno da jeste zasnovan na primo 1.2. No, potpuno si u pravu, softver je gotovo identican kao i z215, samo, cini mi se, makar malo manje zahtevan
Nazad na vrh
mhavran
12 satelita

PorukaPoslao: Čet Jun 09, 2011 5:51 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

@paradoxian
Definitivno jeste Primo samo je pitanje da li je 1.1. ili 1.2 . Evidentno da je manje zahtevan od z215 i z302 na mom z203 radi bez problema (glatko). Malo sam se pomučio dok nisam sve namestio kako treba napr :Bluetooth pa se na kraju ispostavilo da Moj Samsung dual sim nije kompatibilan (radi zvuk ko iz bureta), sa Nokijom radi lepo, Voice Control mi je oduzeo najviše vremena dok nisam kompetirao sve što mi treba, SCP, SDS , beckersds, PSS ... Sve ostalo radi super . Što ga više koristim to mi se više sviđa . (mada je 7928 još uvek tata).
Da bi ovo kod mene radilo lepo , zahvaljujem se svima što su pisali ovde i na stranim forumima :
marko99 , paradoxian , elzner , toza ............ i svim ostalima koji su pomogli direktno ili indirektno u diskusiji i pravljenju skinova ( joshua ,@tomic....)

P.S. prekopirao sam softwer sa ''Activ talk 43 1.2'' skinom direktno na ''my flash disk'' i NISAM imao problem sa poduplanom slikom prilikom startup-a Wink
Nazad na vrh
Toza
5 satelita

PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2011 10:17 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Mali odgovor na prethodno.

Becker od firme IGO već godinama kupuje sam softver koji ima pravo da modifikuje. Sam program IGO8.exe ili Primo.exe nisu isti kod Beckera i izvornog IGO-a.

Beckerov program ima specifičan izgled i ugled. Nije sam skin u pitanju, jer za skin možete prosto izmeniti DATA.ZIP i dobiti drugačiji izgled samog software-a. Ovde je program drugačiji.

Dakle, BECKER kao velika kompanija-korisnik dobija ranije sve izmene u CORE programa IGO kako bi ih njihovi sopstveni programeri prilagodili BECKER uređajima.

Da potvrdim. Ovo je PRIMO 1.2. Pravila koja važe za 1.2 su potpuno i ovde primenljiva u smislu programiranja skripti (UI fajlovi), brendinga, LUA fajlova...
Nazad na vrh
Toza
5 satelita

PorukaPoslao: Sub Jun 11, 2011 10:27 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Imam pitanje.

Tokom korišćenja više verzija sofvera od Z203, preko Z205, Z215, Z302 i na kraju Active Talk 43 negde usput sam došao do fajla

juncview_navteq.gro

On navodno treba da omogući Junction View funkciju koja prikazuje slikama isključenja na Auto putu - vidi se primer na mom avataru.
Nalazi se u MAPS folderu i PRIMO ga zaista "vidi" kao aplikaciju za navedeno.
Da li ima neko da nije uspeo da aktivira ovu opciju ili zna nešto o ovom fajlu. Je li potreban ili nije?

P.S. Znam da će te reći, pa izbriši ga i probaj i sam, ali bih želeo da shvatim i funkciju tog fajla. Wink
Nazad na vrh
Marko99
GPS pocetnik

PorukaPoslao: Pon Jul 04, 2011 8:28 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

juncview_navteq.gro

sluzi za izlaz sa Autoputa, kao sto ti imas na tvoj Avatar, ali samo za Becker Z215 i Becker Z217 do SR1, u SR2 vec je ubacen u data.zip i nije vise potreban
Nazad na vrh
ivan848984
GPS pocetnik

Pridružio: 20 Okt 2011

PorukaPoslao: Ned Okt 23, 2011 1:53 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Pozdrav.Skinuo sam Beckerov sofver sa ovog sajta -protectlinkstackacom/340174 (nasao ga na ovoj temi) i ubacio sam mu mapu Srbije od 7.2011.Ali uredjaj ne moze da mi nadje satelite.Imam Becker Z116. Hvala unapred
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS Software Sva vremena su GMT + 2 sata
Idi na stranu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeci
Strana 2 od 4

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu