GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Medion GoPal

Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za pocetnike
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
zeljolaki
GPS pocetnik

Pridružio: 14 Maj 2007

PorukaPoslao: Pon Maj 14, 2007 4:33 pm    Naslov: Medion GoPal Odgovoriti sa citatom

Pozdrav svima!

Novajlija sam na forumu pa Vas molim da mi pomognete...
Do sada sam koristio TomTom navigaciju,i sa njom sam zadovoljaan,radi perfektno u cijeloj Evropi,testirao sam je i u Londonu,sve je O.K., ali nemam Srpski jezik za glasovno navodjenje,dali neko zna gdje ga mogu skinuti i kako da ga instalitam...Posto sam imao potrebu za jos jednim uredjajem, a TomTom je prilicno skup,kupio sam i Medion go pal 510,na njemu sam dobio samo kartu DACH (njemacka,austrija i svicarska),a ostale karte na DVD u!Kupio sam i karticu na koju sam iskopirao i ostale karte koje su mi potrebne,ali tu nastaje problem,posto postoje karte za svaku zemlju pojedinacno,a ne jedna karta za EU,kao na TomTomu,pa mi uredjaj ne moze izracunati rutu koja ide kroz vise zemalja.nego moram svaki put rucno prebaciti mapu i kalikulisati rutu kroz tu zemlju,sto je komplikovano..a o Srpskom jeziku i da ne pricam,nema ga,samo Njemacki i Turski..
Dali neko moze da mi kaze gdje da nadjem kartu EU,za Medion i gdje da skinem srpski ,na Medion sajtu nisam nista nasao..
Unaprijed hvala svima!
P.S. ako nekome trebaju karte za Medion mogu poslati..
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email
Danijel
Moderator

Pridružio: 22 Feb 2007

PorukaPoslao: Uto Maj 15, 2007 8:54 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Karte za medion gopal navigaciju nisu bas rasprostranjene zbog nepopularsnosti samog programa. Koliko znam niko nije prevodion gopal program mada nije uopste toliko tesko vec je veliki posao.
Mozda je resenje za tebe - preradjivanje softvera u samom uredjaju tako da umesto gopal programa imas igo koji rutira kroz sve karte koje su ti na kartici ili u memoriji.
pogledaj ovde:
http://www.gps-srbija.com/viewtopic.php?t=9
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Benko
bez GPS fix-a

Pridružio: 13 Apr 2007

PorukaPoslao: Uto Maj 15, 2007 10:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

EDIT: krsenje pravilnika - linkovi ka krekovanom softveru su zabranjeni na forumu
Nazad na vrh
Benko
bez GPS fix-a

Pridružio: 13 Apr 2007

PorukaPoslao: Uto Maj 15, 2007 7:33 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Benko ::
EDIT: krsenje pravilnika - linkovi ka krekovanom softveru su zabranjeni na forumu

A reklamiranje stranica gdje se prodaju takvi programi je dozvoljeno Laughing Laughing .
E moj Danijele stvarno si smešan Exclamation .
Nazad na vrh
Danijel
Moderator

Pridružio: 22 Feb 2007

PorukaPoslao: Sre Maj 16, 2007 9:24 am    Naslov: cenzura... Odgovoriti sa citatom

Benko,

To nije zato sto ja tako hocu vec zato sto tako moram. Server je postavljen kod provajdera u Srbiji koji ima striktna pravila o sadrzaju prezentacija i vec smo bili upozoravani.

zabranili su:
Citat:
Dela povrede autorskih prava uključujući piratske kompjuterske programe ili link-ova za takve programe, informacije koje se koriste da bi se nadmudrila zaštita autorskih prava proizvodjača, uključujuć serijske ili registracione brojeve za softverske programe ili bilo koje vrste krekova

Ne zelim da mi zbog necijeg nepromisljenog posta skinu prezentaciju sa neta.

Informacija ima sasvim dovoljno na netu - ho hoce da trazi i da malo prekopa - naci ce sve sto mu je potrebno.
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Ovaj forum je zaključan i ne možete menjati teme ili odgovarati    www.GPS-Srbija.com forum forum -> GPS za pocetnike Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu