GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Navteq za alfa romeo 147

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Razne mape
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
vlado85
GPS pocetnik

Pridružio: 13 Avg 2009

PorukaPoslao: Pet Apr 13, 2012 8:21 am    Naslov: Navteq za alfa romeo 147 Odgovoriti sa citatom

Imam alfu 147 2002god. i u njoj imam fabričku navigaciju, postoji li mogućnost da se ubace ove nove igo navteq r3 mape u nju?
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
rikee
12 satelita

Pridružio: 26 Maj 2009

PorukaPoslao: Pet Apr 13, 2012 11:10 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

ne moze igo je rtebise sve pokrece sa CDa... potrazi na netu, ali bi trebalo da bude kompatibilno sa RT3 mapama za citroene i pezoe... moras da imas i odgovarajucu verziju softvera unutra,naravno, da bi ti citala novije mape
Nazad na vrh
vlado85
GPS pocetnik

Pridružio: 13 Avg 2009

PorukaPoslao: Pet Apr 13, 2012 3:41 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

našao sam mape ali kada otpakujem pojavi mi se jedan NRG file, da li treba samo njega narezati na cd, ili mi treba još nešto?
Nazad na vrh
rikee
12 satelita

Pridružio: 26 Maj 2009

PorukaPoslao: Pet Apr 13, 2012 4:36 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

kao prvo moras da kazes koja je tacno navigacija unutra... proizvodjac i model pa ce tek onda pricamo o tome sta i kako treba da rezes... za fiat/alfa/lancia i citroen/pezo ja sto sam nalazio uglavnom su bili iso fajlovi... ovo sto sada radimo je samo puko nagadjanje, ja nisam bas vidovit da vidim sta ima u tvojoj alfi Very Happy
konkretno, ja sam osposobio navigacije za neke Peugeot 307 i Lancia Phedra 2005... ali ponavljam da mora da bude odredjena verzija samog softvera u navigacionom uredjaju. Lancia je bio Connect Nav i verzija softvera V.12.3. Ima i mape za Srbiju i ostale zemlje Balkana pristojno odradjeno iu verziji za 2012
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Razne mape Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu