GPS Centar
GPS Centar
GPS Centar
www.GPS-Srbija.com forum forum www.GPS-Srbija.com forum
GPS navigacioni urejdaji, oprema, programi, saveti i sve ono sto mislite da ima veze sa GPS-om : FORUM :

FAQ - Često Postavljana PitanjaFAQ - Često Postavljana Pitanja   TražiTraži   Lista članovaLista članova   Korisničke grupeKorisničke grupe   Registruj seRegistruj se 
 ProfilProfil   Proveri privatne porukeProveri privatne poruke   PristupiPristupi 

Jensen

Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Razne mape
Pogledaj prethodnu temu :: Pogledaj sledeću temu  
Autor Poruka
dramil2004
GPS pocetnik

Pridružio: 01 Okt 2010

PorukaPoslao: Pet Okt 01, 2010 7:28 pm    Naslov: Jensen Odgovoriti sa citatom

E ovako kupio sam GPS navigaciju makra Jensen NVX430BT Portable car navigation. Razlog zasto sam ovo uzeo je prvo sto sam trenutno u Americi SAD a drugo sto navigacija kosta 60$ na popustu a originalna cena je 290$. Proslogodisnji je model, proverio sam na internetu moze da radi u Evropi.
Zanima me koje vrste mapa treba da skinem za njega, kao i kako da ih instaliram.

Ako moze i neki link gde se to moze skinuti sa neta, legano ili kako god....

Unapred HVALA
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku
Gasasoft
12 satelita

Pridružio: 13 Maj 2008

PorukaPoslao: Pet Okt 01, 2010 9:40 pm    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Koliko sam ja video na netu to je uređaj sa WinCE platformom i Igo navigacionim programom, a to znači da može sve da se uradi za bilo koji deo sveta.
Jeftino si prošao.
Nazad na vrh
Pogledaj profil korisnika Pošalji privatnu poruku Pošalji email Poseti sajt autora
dramil2004
GPS pocetnik

Pridružio: 01 Okt 2010

PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 12:05 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Gasasoft ::
Koliko sam ja video na netu to je uređaj sa WinCE platformom i Igo navigacionim programom, a to znači da može sve da se uradi za bilo koji deo sveta.
Jeftino si prošao.

dobro sam sam shvatio da su u pittanju Igo mape, e sad u njemu imam mape USA Canada Hawai i Puerto rico
Negova unutrasnja memorija je 1gb i sa tim ne bih da petljam kupio sam karticu SD HC 16gb za njega ali prvo sto mi ne cita tu karticu i uopste je ne vidim. To mi je inace kartica od foto aparata tako da svakako moram uzeti jos jednu za njega.
Da li je problem zbog kartice je je HC pa ne mogu da je vidim u Widows Mobile aplikaciji ili je nesto treca.
Gde mogu nabaviti mape srbije i bosne, imam skinuo sam neke za Iphone4 ista je ekstentzija ali ne znam kako da ih ubacim. probao sam copy paste ali nece. Treba mi upustvo kako da ubacim na memorijsku karticu. ili neki link gde mogu procitati.

I koliko uopste kosta da mi to neko drugi ubaci, za SRBIJA i BIH, i celu Evropu
Nazad na vrh
dejanns3
10 satelita

Pridružio: 07 Jul 2010

PorukaPoslao: Sub Okt 02, 2010 9:42 am    Naslov: Odgovoriti sa citatom

Takvi uredjaji obicno " vide " kartice do ( plafon ) 8 Gb, moj uredjaj je slican, vidi " samo " 4 Gb. Ako ti je u uredjaju original softver, nema sanse da ubacis mape koje si nasao na net-u. Da bi ubacio te mape, potrebno je da potpuno promenis softver, ubacis neku krekovanu verziju. Ovo je forum gde je piraterija zabranjena, pa ti niko ne moze pomoci u smislu da kaci linkove ka nelegalnom softveru. Mape mozes da kupis legalno, Evropa bi te kostala vise od uredjaja.
Nazad na vrh
Prikaži poruke iz poslednjih:   
Napiši novu temu   Odgovori na poruku    www.GPS-Srbija.com forum forum -> Razne mape Sva vremena su GMT + 2 sata
Strana 1 od 1

Skoči na:  
Ne možete pisati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete menjati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete brisati vaše poruke u ovom forumu
Ne možete glasati u ovom forumu